KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14655008
nr 1465 5008
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 60/285, "cirkus". Bildmått: 41x32cm, yttermått inklusive ram: 71x64cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:53:23
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)